Ahoooj, dneska jsem kreslila vločku❄️ a doufám, že se líbí. Budu ráda za like. Taky mi prosím napište komentář co kreslit příště. Děkuju???? ????Instagram: @klarka_owl ????Hudba: Christmas is watining for you ✏️ Aplikace kde kreslím: SketchBook ✂️St
by LadySasetka
by IMCN
by i-creative.cz
by annie’s world
by Em Srdíčková
by Udělej si sám - DIY Czech
by Katty A BerryCZ